Spirit of Prespa – фарма за јаболка

75

Клиенти

10000

Извезени парчиња

23600

Продадени продукти

87400 €

Продажба

Инспирирани од неоткриената природа на преспанскиот регион, нашите свеќи се направени од чист пчелин восок со прекрасен мирис на јаболка. Тие ќе создадат хармонија во вашиот дом обезбедувајќи мирна и релаксирачка атмосфера.
Преспанските јаболка се познати ширум светот по својот квалитет. Пчелин восок произведен на планината Галичица е рангиран како еден од најдобрите и е совршена комбинација заедно со рачно изработените керамички садови направени во Ресен. Специјалниот памучен фитил испушта неверојатен пламен, обезбедувајќи безбедно и чисто изгореници.
Колекцијата Spirit of Prespa е создадена за да ве натера да се потсетите на прекрасните времиња што сте ги поминале во регионот или да ве натера да сакате да ги посетите. Црвената боја го симболизира јаболкото Red Delicious, а нашите свеќи имаат рок на горење од 20 часа. Тие ќе направат да се чувствувате мирно како да седите на работ на Преспанското Езеро, ги слушате пчелите кои доаѓаат од планините и ги мирисаат јаболката насекаде околу вас.

Производи

Јаболка
Џем и ликери

Зголемете ги шансите со директна извозна go-to маркетинг стрратегија.

Пресметај колкав извоз има твојата конкуренција

Индустрија:

* Пребарувањето на купувачи за вашиот продуцт од страна на Prime Market Plus е бесплатна. При склучување на договор Prime Market Plus наплаќа 3% од обемот на стоки во првите 5 години.

Добредојдовте!

Регистрација на продавач

Закажи состанок